Niečo o Na_ture

Práca, disciplína, viera

Ahoj, volám sa Samo a som rád, že si chceš prečítať niečo o Na_ture a jeho vzniku. No práve v tejto chvíli ma ešte čaká veľa práce do úspešného konca. Takže od začiatku. Myšlienka Na_ture vznikla v roku 2019, kedy som stretol svoju priateľku Moniku a spolu sme vymysleli a zariadili kontajner, v ktorom sa práve nachádzaš, alebo o tom uvažuješ. Vytvorili sme bývanie v kontajneri so všetkým, čo k tomu patrí. Chceme pre Teba pohodlie a oddych, ktorý zažiješ kdekoľvek, ale u nás to má správnu atmosféru s jedinečným výhľadom. Vychutnaj si saunu, kúpeľňu s rohovou vaňou, manželskú posteľ. Jednoducho miesto, ktoré na Slovensku len ťažko nájdeš.

Stavebné práce sme začali v Júni 2022 s kamarátom Danom a mojim Otcom. No cesta sa menila hneď po prvých zárezoch :) Zopár dni sme mali takých, kedy sme nevedeli ako ďalej, aby Na_ture mohlo fungovať počas celého roka, aby ponúkalo komfort o akom som sníval. No teraz, keď píšem tento post viem, že sa to podarilo. 

Posledná časť, ktorá nás ešte čaká je prenos Na_ture kontajneru na určené miesto odkiaľ si vychutnáš jedinečný pobyt so svojou polovičkou. Ak si si toto prečítal a ešte si u nás nebol, neváhaj a rezervuj si deň či dva. Na konci tvojho pobytu určite nechaj svoje pocity na našom papieri. 


Ďakujem.
PS: zopár foto z príprav Na_ture.